Välkommen till Ultrafilter webshop, Logga in eller registrera digLogga ut

DK NO SE FI
Billede: 2767 EU

Kontaktinformation

Ultrafilter Scandinavia erbjuder ett brett sortiment av filtreringsprodukter för tryckluft, vätskor och gas. Vi har lager i Danmark, och här distribuerar vi alla våra produkter till Skandinavien och Baltikum. Ultrafilter Scandinavia ingår i ultrafiltergruppen. Produktionen är i Tyskland och vi har flera dotterbolag i Europa.

Kontaktinformation

+45 82 30 30 20

VAT. 32931472

Öppettider

Måndag - torsdag: 8.00 - 17.00

Fredag: 8.00 - 15.00

Bank Information

Nordfynsbank

Reg. 6863 konto. 0001046775

IBAN.: DK1668630001046775

BIC/SWIFT.: NSBKDK21024

  • Ultrafilter Skandinavien ApS
  • Sunekær 1
  • 5471 Søndersø
  • Denmark
  • VAT. 32931472
BygningKontorLager

Anställda

Thomas Pedersen

Thomas Pedersen

Sales Assistant - Liquid

Kan hjälpa till i tryckluft, vatten och processfiltrering.

+45 82 30 30 20

thomas.pedersen@ultra-filter.com
Jesper Staal

Jesper Staal

Sales Assistant - Compressed Air

Kan hjälpa till i tryckluft, vattenfiltrering och kväve- och syregeneratorer.

+45 82 30 30 20

jesper.staal@ultra-filter.com
Søs Dahlhus

Søs Dahlhus

Accountant

Står för vår bokföring och hjälper till med frågor.

+45 82 30 30 20

accounting@ultra-filter.com
Mikkel Søder

Mikkel Søder

Multimedia Designer

+45 82 30 30 20

mikkel.soder@ultra-filter.com
Gilbert Davidsen

Gilbert Davidsen

Grafiker

+45 82 30 30 20

info@ultra-filter.com
Jan Forss

Jan Forss

Sales Engineer (Sverige)

Ansvarig för försäljning och vägledning för svenska kunder.

+46 (0) 76 796 3020

jan.forss@ultra-filter.com
Marko Kulmala

Marko Kulmala

Sales Engineer (Finland)

Ansvarig för försäljning och vägledning för finländska kunder.

+358 50 31 31 232

marko.kulmala@ultra-filter.fi
Andrej Chagur

Andrej Chagur

Baltic Area Executive Director

Ansvarig för försäljning och rådgivning till kunder i Baltikum.

+372 54 00 42 93

andrej.chagur@ultra-filter.com
Per Johnsen

Per Johnsen

CEO / Project Manager

Kan hjälpa till med alla aspekter av tryckluft, vatten och processfiltrering, kväve och syregeneratorer.

+45 82 30 30 20

per.johnsen@ultra-filter.com
Bisnode A-rating